Аграрна партія України організувала в Хмельницькому тренінг для молоді

Аграрна партія України організувала в Хмельницькому тренінг для молоді

Яким же є місце молоді в українській політиці? Як молодим людям потрапити в політичне коло? Аби знайти відповіді на ці запитання, Аграрна партія України залучає молодь до діалогу. Молодіжне крило Аграрної партії Хмельниччини в рамках всеукраїнського напрямку “Тренінгова платформа” провело тренінг про роль молоді у формуванні політичних організацій для представників міських та районних осередків активу партії.

Спікерами тренінгу стали: голова Молодіжного крила Хмельниччини Валентин Лосовський; лектор із тренінг платформи “Фабрика Р” Владислав Ружицький.

Яким же є місце молоді в українській політиці? Відповідь проста: не має дійсно відпрацьованого механізму потрапляння молодих людей у політичне коло. Тому Аграрна партія України через тренінги залучає молодь до політичного життя, розповідає про те, як стати політично активною особистістю” – переконує голова Молодіжного крила Хмельниччини Валентин Лосовський.

Формування лідерів серед молоді, участь молоді у політичному житті, участь у виборах, будівництво політичної кар’єри – ці актуальні питання детально опрацювали на зустрічі.

Додатково спікери провели комунікативний тренінг. Для цього всіх учасників було поділено на три команди, кожна з яких отримала завдання створити політичну партію і написати її структуру, ідею, мету та цілі. У кінцевому підсумку всі отримали однакову кількість балів. Це показує єдність у прийняті рішень та злагодженість усіх учасників – переконані організатори.

На завершення перед молодими активістами виступили голова Хмельницької міської парторганізації Сергій Копанчук та голова обласної організації Сергій Іващук, які поділилися власним політичним досвідом.