Аграрна партія України підтримала молодь Хмельниччини в рамках проекту “Майбутні лідери України”

Аграрна партія України підтримала молодь Хмельниччини в рамках проекту “Майбутні лідери України”

Аби привернути увагу влади до потреб молоді, Аграрна партія України підтримала амбіційних хмельничан в рамках проекту «Майбутні лідери України». Голова Молодіжного крила Аграрної партії Хмельниччини Валентин Лосовський курирував учасниками проекту разом з тренером проекту “Майбутні лідери України” Оксаною Медвєдєвою, яка є активним членом партії.  

На зустрічі, що проходила в приміщенні конференц-залу Білогірської філії Хмельницького центру зайнятості, молодь Хмельниччини презентувала напрацьовані громадські проекти, які можна було б взяти місцевим громадам за основу під час будівництва інфраструктурних об’єктів та планування бюджету.

Євген Галич виступив із проектом «Медіацентр для молодіжних громадських організацій», Олександра Огороднік презентувала проект «Інноваційний кінотеатр», Олеся Саєнко й Анастасія Прозапас – «Зелений клас», Ольга Черняхівська – «Зона здоров’я», Марія Шеремета та Вікторія Панчик – «Басейн щастя», Оксана Кос та Олександра Хоптар – «Центральний молодіжний-оздоровчий парк».

Учасників оцінювали члени журі, до складу яких увійшли представники місцевого самоврядування, освітніх установ та громадських організацій Хмельниччини.

Перше місце виборов проект «Зелений клас», який презентували Олеся Саєнко та Анастасія Прозапас, а всім іншим дісталось друге місце. Кожен учасник отримав грошову винагороду від генерального партнера Сергія Іващука, голови обласної організації Аграрної партії України.

«Безперечно, що всі проекти цікаві. Такими заходами ми надіємося привернути увагу влади до потреб молоді. Якщо життя у містечках та селах стане комфортним для проживання, частину молоді ми збережемо на місцях“, – вважає Валентин Лосовський.