Голова Молодіжного крила Аграрної партії Кіровоградщини вручила нагороди обдарованій молоді

Голова Молодіжного крила Аграрної партії Кіровоградщини вручила нагороди обдарованій молоді

Сучасна молодь – це поети, співаки, танцюристи, актори, артисти розмовного жанру, стилісти. Палітра винахідливості різнобарвна, тому справедливо викликає гордість та повагу.

Наша молодь безумовно дуже креативна та обдарована, адже не проводить пасивно час у холодний зимовий місяць, а згуртовується навколо конкурсу “Міс і Містер Училища – 2019”. Захід організовано за співпраці Молодіжного крила Аграрної партії України Кіровоградщини, партійних організацій в м. Бобринець та м. Кропивницький та професійно-технічного училища №32, де готують аграріїв.

Допомагала обирати кращих та вручала нагороди від партійного осередку голова Молодіжного крила Кіровоградщини Дарія Свердленко.

Боролися за звання Міс та Містер у таких оригінальних конкурсах:

  • „Презентація свого власного «Я» – кожен з учасників намагався оригінально презентувати себе глядачам.
  • „Таланти, хобі, пристрасті” – красу душі та таланту, красу рухів і мови продемонстрували дівчата та хлопці в цьому конкурсі.
  • «Дизайнерське мистецтво» – кожна учасниця (в цьому конкурсі брали участь тільки дівчата) показала своє бачення українського національного вбрання з елементами сучасності.

Захід мав розважальний характер, однак під час виступу члени Молодіжного крила Аграрної партії України піднімали питання дискусійного характеру та презентували способи реалізації сучасної молоді через творчість.