Мені дійсно хочеться, щоб наша сільська молодь не їхала в Європу, – Олег Винник

Мені дійсно хочеться, щоб наша сільська молодь не їхала в Європу, – Олег Винник

Парламенту без аграріїв не може бути взагалі, бо Україна – аграрна держава. Аграрна партія сьогодні – це єдина партія, яка віддає шану українським селянам, щиро опікується проблемами молоді в селі, а головне – може змінити їхнє життя на краще.

Про це заявив співак Олег Винник під час брифінгу в місті Золотонаша, що на Черкащині, в межах Всеукраїнського туру на підтримку Аграрної партії України.  Золотоноша стала четвертим містом, яке відвідали співак Олег Винник з лідером виборчого списку Михайлом Поплавським.

Я підтримую Аграрну партію тому, що мені близька їхня ідеологія. Мені дійсно хочеться, щоб наша сільська молодь не їхала в Європу, а навпаки, наше село стало європейським. Тому потрібно робити нашу країну багатою і сильною”,  – констатував Олег Винник.

Лідер виборчого списку Михайло Поплавський зазначив, що для Аграрної партії земля і люди, які на ній працюють – це найбільша цінність. І це той основний потенціал, який ляже в основу підняття всієї економіки країни.

«Ми – два патріоти, які виросли в селі й знають проблеми села. Заради наших батьків, які важко працювали на цій землі, заради наших дітей і онуків – ми розпочали тур на підтримку Аграрної партії України, щоб ця політична сила в аграрній країні була номер один. Ми хочемо, щоб наші села були заможними та процвітаючими», – розповів Михайло Поплавський.

Наступний візит Михайла Поплавського та Олега Винника в межах Всеукраїнського туру на підтримку Аграрної партії України відбудеться у місті Крижопіль Вінницької області.