Аграрна партія знає, як повернути молодь в Україну, – Анна Мадей

Аграрна партія знає, як повернути молодь в Україну, – Анна Мадей

За даними соцопитувань, близько 70% молоді каже, що не бачить перспектив в Україні, тому молоді українці масово виїжджають за кордон.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявила Анна Мадей, №4 виборчого списку Аграрної партії до Верховної Ради, голова Молодіжного крила.

«Зараз, за експертними підрахунками, від 7 до 9 мільйонів українців – на заробітках, і близько 60% наших співгромадян – це молоді люди до 40 років. За даними різних міжнародних громадських інстанцій, зокрема, Міжнародного республіканського інституту, сьогодні близько 70% молоді уже каже, що не бачить перспектив в Україні. Дві основні причини, які називає молодь: відсутність робочих місць та відсутність перспектив для самореалізації», – заявила Анна Мадей.

За її словами, в Україні взагалі немає молодіжної політики. Є понад 11 мільйонів молодих людей віком від 14 до 40 років, яких держава кинула напризволяще.

«Потрібно дати молоді робочі місця. Потрібно будувати нову українську економіку, фундаментом якої стане агросектор, що складає 20% ВВП країни та 40% валютної виручки. Тому принципова позиція Аграрної партії – розвиток переробної промисловості», – підсумувала голова Молодіжного крила Аграрної партії України.