Молодіжне крило Аграрної партії Чернігівщини підтримало відкритий чемпіонат міста з кіокушинкай карате

Молодіжне крило Аграрної партії Чернігівщини підтримало відкритий чемпіонат міста з кіокушинкай карате

Чернігівська міська організація Аграрної партії України разом з Молодіжним крилом пропагують здоровий спосіб життя та всіляко підтримують проведення спортивних заходів. 18 травня за сприяння Чернігівського міського осередку Аграрної партії відбувся чемпіонат міста з кіокушинкай карате. За першість боролися юні спортсмени з Чернігова та Славутича.

«Спорт, важливий для людини у будь-якому віці. Він формує особистість і гартує характер, прищеплює бажання бути здоровими, сильними тілом та духом, крім того він відволікає молодь від цифрової техніки, від шкідливих звичок. Популяризація спорту сприяє вихованню здорової нації. Це дуже важливо для підростаючого покоління», – зазначив голова Чернігівської міської організації Аграрної партії України Роман Абакумов, який сам у минулому спортсмен.

За його переконаннями, кіокушинкай карате сприяє правильному формуванню особистості молодої людини, оскільки цей напрямок спорту має свою філософію життя – а це: протистояння характеру, волі та сили.

Зазначимо, кіокушинкай карате – один із напрямків бойових мистецтв, який останнім часом набирає все більшої популярності в Україні, зокрема і в Чернігові.