Молодіжне крило Аграрної партії організувало в Києві безкоштовний тренінг з мотивації

Молодіжне крило Аграрної партії організувало в Києві безкоштовний тренінг з мотивації

Як знайти мотивацію, ціль та свою мрію? Щоб допомогти розібратися молодим українцям з відповідями на актуальні питання, днями Молодіжне крило Аграрної партії України організувало в Києві безкоштовний тренінг з мотивації, для всіх охочих.

Близько сотні людей зібралися на тренінг до Юрія Волосова, молодого та досвідченого підприємця, який точно знає, як правильно йти до бажаної цілі. Три години лекцій, дискусій, практичних занять, мотиваційних відео захопили увагу аудиторії.

Найбільш активні слухачі отримали гарні книги в подарунок під Молодіжного крила Аграрної партії України.

Ви можете ходити на десятки тренінгів з мотивації, але так і не зробите жодного кроку, поки не зрозумієте в якому напрямку рухатися, поки не зрозумієте свою ціль. Наголошу – свою ціль! А як відчути, чи ціль ваша? Виявляється, це одне з найпростіших і водночас найскладніших завдань. Треба згадати, зрозуміти, про що ви мрієте, а тоді зуміти скоординувати цілі та мету. Тоді буде і мотивація, і натхнення, і результат, – наголосила під час тренінгу Анна Мадей, член Президії, Голова Ради з питань молодіжної політики Аграрної партії України. – Мрія та основна мета Молодіжного крила Аграрної партії – змінити нашу країну на краще. Наша стратегічна ціль на шляху до цієї мрії – щоб нові молоді обличчя йшли у владу, брали активну участь у житті своїх громад. Бо влада – це якраз і є інструмент, щоб змінити країну на краще. В Україні варто створити умови, сприятливі для розвитку власної справи, бізнесу, для інвестицій, без корупції та тіньових схем”.

Анна Мадей також підкреслила, що Молодіжне крило Аграрної партії – це про успішну молодь, яка досягає особистого успіху і будує успішну країну. “Сьогодні ми працюємо у найрізноманітніших напрямах. Маємо школу молодих політиків і бізнес-клуби для молоді, проводимо фестивалі робототехніки та турніри з кіберспорту, проводимо спортивні змагання та великі екологічні проекти, тощо. Усіх, хто хоче бути успішними та будувати успішну країну, – запрошуємо в свою команду!” – переконує голова Молодіжного крила Аграрної партії України.