Молодіжне крило Аграрної партії разом з командою однопартійців Київщини озеленили дендропарк “Олександрія”

Молодіжне крило Аграрної партії разом з командою однопартійців Київщини озеленили дендропарк “Олександрія”

Цими вихідними команда Молодіжного крила разом з однопартійцями з Київської обласної організації Аграрної партії озеленили перлину всієї України – білоцерківський дендропарк “Олександрія”. Висаджено кілька десятків вічнозелених кущів ялівця козацького та прибрано територію парку.

Кажуть, з кожним новим деревом народжується нова надія. І ми висаджували в дендропарку дерева надії. Надії на те, що в нашій країні щось почне змінюватися на краще. І ці зміни на краще насправді починаються з кожної громади. Я пишаюся тим, що у Білій Церкві ці позитивні зміни генерує команда Аграрної партії. І надихає, що до команди долучається все більше молоді! Це великі ентузіасти та справжні професіонали, які взяли на себе відповідальність за долю міста. Так само, як і наші однопартійці беруть на себе відповідальність за долю своїх громад по всій країні. Бо це земля, що дає надію! Бо це команда, що сіє майбутнє!” – переконує голова Молодіжного крила Аграрної партії України Анна Мадей.

Взяли активну участь в озелененні дендропарку голова Київської обласної організації Олег Корбан та голова Білоцерківської міської організації Дмитро Киришун.

Дружньо і злагоджено внесли свій вклад в облаштування та озеленення дендропарку. Приємно буде тепер, прогулюючись з сім’єю, милуватися справою своїх рук. Велика вдячність однопартійцям і, в першу чергу, молоді за участь в толоці”, – зазначив Дмитро Киришун.