Мадей Анна Сергіївна – журналістка, громадська діячка, молодий політик.
Народилася 16 лютого 1988 року в м. Погребище на Вінниччині, в сім’ї лікарів. У 2015 р. закінчила аспірантуру Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка. В 2005-2011 рр. навчалася в Інституті журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, де отримала повну вищу освіту за спеціальністю «журналістика» та здобула кваліфікацію магістр журналістики (диплом з відзнакою).
З 2012 р. – Анна Мадей реалізувала численні соціальні, благодійні проекти в м. Українка Київської області, у 2014-2016 рр. – очолювала Молодіжний дорадчий комітет при міському голові м. Українка і була членом виконавчого комітету Української міської ради, у 2016-2018 рр. – брала активну участь у роботі Молодіжної громадської ради при голові Київської обласної державної адміністрації.
З 2017 року Анна Мадей очолює Раду з питань молодіжної політики і є головою Молодіжного крила Аграрної партії України. З 2017 року – член Політичної ради Аграрної партії України. З 2019 року – член Президії Політичної ради Аграрної партії України.
Анна Мадей зуміла об’єднати тисячі молодих лідерів, готових брати на себе відповідальність за долю України і які щодня власним прикладом змінюють державу на краще.
Анна Мадей впевнена, що країною мають керувати ті, кому вона справді потрібна.

Інтереси та захоплення: Анна пише поезію, прозу та пісні, грає на гітарі, пише картини. А ще в переліку хобі: верхова їзда, середньовічне фехтування, велопрогулянки і шахи.

Соціальні мережі